Ar skanīgu līgo lai Jāņunakts zied,
Lai uguns uz sauli un vasaru iet!

 

Svētku darba laiks:

20.06. – 10:00 – 18:00

21.06.-24.06. – svinam svētkus! :)

Priecīgus Jāņus novēl Mana Aromstudija!

    SOS ŽELEJA Alveja un kumelīte

Sastāvs: Alveja, tējas koka hidrolāts, kliņģerītes eļļa, bisabolols, tējas koka, izopa, bazilika, lavandas, kumelītes, timiāna un piparmētras ēteriskās eļļas, D pantenols, E vitamīns.

Efektīvi mazina ādas niezi un tūsku, kas rodas pēc odu, bišu un citu kukaiņu dzēlieniem un iekaisušām pumpām. Gēls ir antiseptisks, antibakteriāls, nomierina kukaiņu koduma vai dzēliena vietu, atvēsina un palīdz dziedēt iekaisušo ādu. Ieteicams pusaudžu problemātiskai ādai.

SOS gēla sastāvā ir šādas bioloģiski aktīvas vielas:

Alveja – dziļi mitrina, nomierina un atjauno,

Tējas koka hidrolāts mazina iekaisumu un nomierina sakairināto ādu,

Kliņģerītes eļļa pazīstama ar savu dziedējošo iedarbību,

Bisabolols ir viena no ārstnieciskās kumelītes aktīvajām sastāvdaļām, tas pasargā un dziedē ādu no bojājumiem, iekaisumiem, apsārtumiem, alerģiskiem izsitumiem, niezes un pastiprinātas ādas jūtības,

Tējas koka, izopa, bazilika, lavandas, kumelītes, timiāna, piparmētras  ēterisko eļļu kombinācijai ir izcila antiseptiska, antibakteriāla, pretalerģiska, atjaunojoša un dziedējoša iedarbība, kura nomierinās gan pusaudžu sakairināto ādu, gan noņems niezi un apsārtumu pēc kukaiņu kodumiem.

D pantenols, E vitamīns – ādas skaistuma un jaunības vitamīni

Uzmanīties no gēla iekļūšanas acīs, nelietot uz atvērtām brūcēm un gļotām. Uzglabāt bērniem nepieejamās vietās.

Ražots Latvijā

Derīguma termiņš: 1 gads kopš atvēršanas brīža

Tilpums: 30 ml 

 

 

 Aromstudija piedāvā iepazīties ar JAUNUMU- OSHADHI !

Mūsu  - jau Aromstudijā esošajām 100% dabiskām un tīrām, kvalitatīvām un īpaši atlasītām ēteriskām eļļām - pievienojas aromterapijas kvalitātes ēteriskās eļļas  no jauna piegādātāja. Lai Jums ir patīkami pārsteigumi un atklājumi! OSHADHI ēteriskās eļļas

Pagaidām viss ēterisko eļļu klāsts no OSHADHI ir pieejams veikalā Avotu ielā 3.  Internetveikalā ievietosim jaunumus pakāpeniski.

Šis 2025.gads ir "sagādājis" nejaukas elpošanas ceļu saslimšanas ar ilgstošu klepu.  Aromstudija iesaka obligāti apmeklēt ārstu, lai palīdz atrast īsto terapiju, jo šogad elpceļu saslimšanām ir vairāki veidi, ne tikai vīrusu saslimšanas.

Lai atvieglotu klepu, palīdzētu elpošanai - esmu sagatavojusi nelielu ieskatu  

Kuras ēteriskās eļļas šķīdina krēpas bronhīta gadījumā?

Ceru, ka atradīsiet noderīgu informāciju!

 

PS Un - te būs visvienkāršākais tautas līdzeklis - rutkam izdob viduci, piepildi ar medu. Atdalījušos suliņu dzer 3 reizes dienā pa tējkarotei. Grūtākais- pavasarī dabūt stingru rutku.

Lai spēka pilns un saulains pavasaris!

PROFILAKSE jeb mūsu ieteikumi kā lietot ēteriskās eļļas, kad apkārt plosās vīrusi.

  1. Uzpilinām 3 pil. ē.e. maisījuma uz rokām, ierīvējam plaukstās un pirkstos (eikalipti, tējas koks, vīraks, citrons, jebkura skuju ē.e.), ieelpojam.
  2. Deguna pilieni (dižegle, eikalipts, lavanda, ģerānija, tējas koks, niaouli, maisījumi) - 2-3pil. uz 1 tējkaroti eļļas, īpaši labi melnās ķimenes eļļa.
  3. Ieteicams izveidot ēterisko eļļu maisījumus no 2-4 dažādām ē.e. un šī maisījuma 3-4 pil. liek uz 1 tējkaroti bāzes eļļas, iemasējam limfmezglus, degunu, kaklu, krūtis, muguru, kāju pēdas un uzvelkam siltas zeķes.
  4. Lietojot eļļas iekšķīgi - atceries, ka vienā reizē varam izdzert 1, max 2 ē.e. pilienus, vēlams pirms tam iemaisīt medū, ievārījumā un obligāti DAUDZ dzeram - ūdeni, zāļu tējas. Atkārto 2-3 reizes dienā.
  5. Vienu pilienu ē.e. maisījuma iepilinām karstā ūdenī un veicam tvaika inhalācijas. Uz 1-2 saujām sāls iepilinām 6-8pil. ē.e. un ieberam vannā, sildāmies aptuveni 20min. 5-6 pil. aromlampā, pirms tam neaizimirsti pieliet ūdeni! Dezinficēs apkārtējo telpu, atvieglos elpošanu. Piemēram: tējas koks+eikalipts+baltā dižegle.

 

Ēteriskās eļļas.*

Vissvarīgākais princips - izvēlamies KVALITATĪVAS ēteriskās eļļas pie pazīstamiem un atbildīgiem eļļu tirgotājiem! Laba ēteriskā eļļa nevar būt lēta. Vislabāk izvēlēties BIO (biloģiski tīras) jeb ORGANIC ēteriskās eļļas.

  1. (Melaleuca alternifolia) – universāla ēteriskā eļļa, droši varam pievienot jebkuram maisījumam, kā arī kadžeputs (Melaleuca leucadendra), niaouli (Melaleuca viridiflora)
  2. Skuju koku eļļas:
  3. Visu veidu eikalipti
  4. - universāla ēteriskā eļļa, droši varam pievienot jebkuram maisījumam, saaukstēšanās gadījumā tīrā veidā nelietojam, ieteicama maisījumos ar tējas koku, eikaliptu, skuju koku eļļām, lavandu, ģerāniju utt.
  5. - pret vīrusu saslimšanām var lietot iekšķīgi kopā ar tējas koku+raudene (oregano). Vienā reizē - 1 piliens maisījuma uz tējkarotes medus + uzdzerot glāzi ūdeni vai tēju ar ingveru u.c. (iekšķīgai lietošanai konsultēties ar aromterapeitu!) 
  6.  un - kopā ar raudeni - imūnsistēmas stiprinātājs. Profilaksei - iepilina 1 pilienu citrona uz tējkarotes medus + uzdzerot glāzi ūdeni vai tēju ar ingveru u.c. (iekšķīgai lietošanai konsultēties ar aromterapeitu!) stiprina imūnsistēmu, izvada sārņus un toksīnus. 
  7. - gan maisījumos, gan pie pirmajām saaukstēšanās pazīmēm var iepilināt 3-4 pilienus uz 1 tējkaroti eļļas un iemasēt kāju pēdas līdz celim, uzvelk vilnas zeķes, atkārtot vairākas reizes. Apturēs un novērsīs saaukstēšanās simptomus. 
  8. - atvieglos elpošanu, aizliktu degunu.
  9. Kampara grupas ē.e. - Ho wood, kampars - pret gripu, bronhītiem, garo klepu, pretvīrusu un imūnsistēmu stiprinoša iedarbība. Īpaši iecienīta ir RAVINTSARA BIO (ORGANIC), tā ir palīdzējusi gan novērst saslimšanu, gan pret ieilgušām vainām.

*Šeit ir minētas tikai dažas populārākās ēteriskās eļļas.