BIO augu dzērienu sastāvā ir bioloģiski tīrā vidē augušiu vai savvaļas augu, to lapu, ziediņu, sakņu destilāts. Augi parasti tiek vākti ar rokām pareizās stundās, kad tajos ir visvairāk aktīvo vielu. Pēc tam tiek saudzīgi destilēti ar tvaiku zemā temperatūrā. Rezultātā top destilāts, kas pareizi tiek saukts par hidrolātu. Mūsu BIO augu dzērieni, BIO hidrolāti un BIO toniki nāk no Francijas, Drôme Provençale apgabala, lavandas dzimtenes, ar sausu un saulainu klimatu, kas ir ļoti labvēlīgs lielākajai daļai aromātisko augu.

  • Klinšu ieskauts 60 hektāru plato, akmeņains un mežains, klinšu ieskauts, kur 4 hektāros tiek kultivēta lavanda, timiāns, rozmarīns un ievākti savvaļas augi- parastās priedes, bukši, kadiķi, ozolu, lazdu utt.lapas.
  • 2 hektāri labas laistāmas augsnes Ouvèze upes krastos ar Damaskas rozēm, piparmētru, melisu, kliņģerītēm... un daudziem savvaļas augiem, malvu, asinszāli, liepu, pelašķi, vilkābeli...
  • "Mēs izmantojam tikai kompostu kā mēslojumu, nedaudz kūtsmēslu no mūsu pašu augiem un NAV fitosanitāro produktu! Mēs uzskatām, ka, ja augs ir slims, tas ir tāpēc, ka esam pieļāvuši kļūdu (nepiemērota laistīšana, slikta atrašanās vieta...). Risinājums ir mainīt kultūras apstākļus."- tā raksturo sevi mūsu partneri.
Ražas novākšana un destilācija : 
Augus novāc ar rokām, izmanto svaigus vai žāvē kaltē istabas temperatūrā, bez atkārtotas uzsildīšanas un destilē 3 nerūsējošā tērauda destilētājos ar tvaiku zem 100°C. To ražo ar malkas apkures katlu. Parasti uz 1l tiek destilēts 1kg augu!

"Mēs esam ļoti uzmanīgi pret mūsu produktu enerģētisko kvalitāti... Dzērienu un toniku recepšu izveidošanā piedalās gan atroposofijas ārste, gan naturopāti, gan tradicionālās ķīniešu dziedniecības praktizētājs, gan ārstniecības augu padomnieks, gan zāļu sievas. "

Brīdinājums. Auga darbība var atšķirties atkarībā no cilvēkiem, viņu uztveres stāvokļa un temperamenta. Ja jums nav rezultātu ar augu, pat dinamizētu, izmēģiniet citu ar līdzīgām īpašībām, jautājot savam terapeitam. Augu maisījums sinerģijā palielina katra auga iedarbību kā katalizators. Augu indikācijas un dozēšanas īpašības ņemtas no bibliogrāfijā uzskaitītajiem darbiem. Tie nevar aizstāt konsultāciju ar ārstu vai fitoterapeitu, kas sniegs padomu par izvēli un devu, kas pielāgota jūsu personai.

Nākotne. Pasaule aizvien vairāk iepazīst ēterisko eļļu un hidrolātu izmantošanas iespējas. Notiek pētījumi, izmēģinājumi, apkopota pieredze un izveidotas aromterapijas skolas. Viena no pirmajām ir tapusi Francijā, balstoties uz vairāku izcilu ārstu pieredzi darbā ar ēteriskām eļļām, sekmīgu pacientu atveseļošanu. Ir savākts pietiekoši bagātīgs un praksē pārbaudīts recepšu un ārstēšanas protokolu klāsts. Aizvien vairāk aromterapeiti savā praksē izmanto tieši hidrolātus, jo to iedarbība ir maigāka salīdzinot ar ēterisko eļļu iekšķīgo lietošanu. Daudzos gadījumos pareiza un ilgstoša hidrolātu lietošana ir daudz efektīvāka, saudzīgāka pret dažādām organisma sistēmām, to var izmantot gan bērniem, gan senioriem, gan cilvēkiem ar dažādām saslimšanām. Parasti tā ir 1-2 ēdamkarotes uz 1 l ūdens, kuru izdzer dienas garumā.

Ēterisko eļļu iekšķīgu lietošanu piemēro pārsvarā akūtos gadījumos (vīrusi, infekcija utt.) un pārsvarā ne ilgāk kā 5 dienas. Obligāti jākonsultējas ar ārstu, aromterapeitu vai aromatologu, jo ir ēteriskās eļļas, kas uzkrājas aknās (nevar izvadīt ārā), ir, kas nepareizi lietojot, var radīt traumatisku pieredzi jūsu ķermenim.

Piemēram, organisma attīrīšana. Dzerot hidrolātus vai augu dzērienus, organismā pārmaiņas notiek pakāpeniski, sākot šūnu līmenī un , lietojot attiecīgo hidrolātu, sāk attīrīties vai veseļoties attiecīgā sistēma (asinsrite, gremošanas sistēma, asinsrite utt.). Jūs varat no viena augu dzēriena pāriet pie nākošā un droši veidot paši savu atveseļošanās vai attīrīšanās programmu. Piemēram- 1mēnesi sākt ar pieneni, 2. mēnesi  ar samtenes hidrolātu, 3.mēnesī- attīrošo augu dzērienu.

Rodas jautājums. Es dzeru tējas, kāpēc jālieto hidrolāts? Ilgstošas destilācijas rezultātā no svaigiem vai apžāvētiem augiem izdalās ēteriskās eļļas: ūdenī nešķīstošās nostājas virspusē un tiek savāktas, bet iegūtajos hidrolātos paliek ūdenī šķīstošie  savienojumi  un ēteriskās eļļas. Lai izdalītos šīs esences , ir nepieciešams daudz ilgāks laiks nekā aplejot augus ar karstu/ verdošu ūdeni tējai.

 Francijas BIO hidrolāti nav ēterisko eļļu ieguves blakusprodukts- tie tiek mērķtiecīgi destilēti, lai saglabātu attiecīgā auga visas aktīvās vielas!

Наши гидролаты не являются вторичным продуктом получения эфирного масла, а производятся целенаправленно с сохранением всех активных веществ растений!