Veikals "Mana aromstudija" atrodās Rīgā, Avotu ielā 3. Šeit ir pieejams daudz plašāks preču klāsts nekā tiek piedāvāts e-veikalā: trauki, darbarīki, iepkojuma pudeles (stikla, plastmasas, HDPE, dizaina u.c.) un trauciņi , sākot no 1ml- 500ml, korķīši, vāciņi, pumpīši un izsmidzinātāji. Veikalā ir iespējams pasmaržot ēterisko eļļu un to maisījumu paraugus (vairāk kā 300 veidi), izmēģināt krēma bāzes, skaistuma eļļas, hidrolātus (ziedūdeņus), vannas sāļus un daudzus citus jaukus un aromātiskus aromterapijas produktus. Telpas aromatizēšanai varat atrast gan maisījumus aromkociņiem un dizaina pudeles, gan da­žādas aromlampas, gan arompērles. Protams, uz vietas veikalā ir nopērkams viss e-veikala sortiments, bet iespējams, ka dažus individuāli pagatavotus aromterapijas produktus būtu jāpasūta iepriekš, zvant uz tālr. 67217147.

Mūsu e-veikals www.aromstudija.lv ir radīts cilvēkiem, kuru aizraušanās ir dabīga kosmētika un kuriem ir interese to pagatavot pašiem. 

Mājas lapa būs noderīga tiem, kuri meklē dabīgas izejvielas un receptes kā soli pa solim pašiem pagatavot savu unikālo krēmu. Priecāsimies, ja Jūs dalīsieties ar savām zināšanām un pieredzi – sūtiet savas receptes, atziņas, pastāstiet arī par savām kļūdām vai interesantus faktus – visu, kas saistīts ar dabīgās kosmētikas pagatavošanu.

Kāpēc  pagatavot kosmētiku pašiem?Gatavošanas procesā Jūs iegūsiet pārliecību, ka 

  • mājās pagatavota kosmētika tiešām ir  dabiska – nevis nosacīti maldinoša reklāma,
  • tā  nesatur kādas bīstamas sastāvdaļas vai vielas, pret kurām Jums varētu būt alerģija,
  • tā vienmēr ir svaiga, jo tiek gatavota nelielā apjomā un ir iespējams izvēlēties - lietot vai nelietot konservantus,
  • tā ir iespēja izveidot pašiem savu unikālo kosmētiku, ar ko iepriecināt sevi un tuviniekus!

Kā lietot mūsu mājas lapu?

Visiem, kuri gatavo, mācās vai sapņo gatavot paši savu kosmētiku piedāvājam ielūkoties sadaļā:

Izejvielas. Šajā sadaļā ir vairākas grupas, kurās var atrast visas izejvielas, kas nepieciešamas kosmētikas pagatavošanai:

augu eļļas un augu sviesti,vaski, ēteriskās eļļas, augu ekstrakti, pulveri un ziedūdeņi, emulgatori un biezinātāji, aktīvās vielas (vitamīni, augļskābes, anti age aktīvi utml.), konservanti, minerālās izejvielas un māli u.c.

 

Visiem steidzīgajiem un aizņemtajiem, kuri noteikti zina, ka paši negatavos kosmētiku no nulles un tiem, kuriem nav iespēja pašiem pagatavot visu no nulles, bet gribētos lietot „tīru” kosmētiku bez parabēniem, sulfātiem, aromatizētājiem, ar savu „odziņu” (ēterisko eļļu vai aktīvo vielu kompleksu) mēs piedāvājam ielūkoties sadaļās:

Kosmētikas bāzes. Šeit ir jau gatavas kosmētikas bāzes sejai, ķermenim, matiem, vannai vai dušai bez parabēniem un aromātiem, ar dažādiem sastāviem, t.sk. bioloģiskas (organic). Izmēģini un atrodi savu īsto bāzi! Individuālo šarmu attiecīgai bāzei piešķirs izvēlētais ēterisko eļļu aromāts, vitamīni un aktīvās vielas (Q10, hialuronskābe, liposomas, kalogēns utt.) attiecīgas problēmas risinājumam.

Trauki. Šajā sadaļā atradīsiet traukus un piederumus, kas nepieciešami kosmētikas pagatavošanai, kā arī skaistas pudelītes un krēma trauciņus gatavās kosmētikas iepildīšanai.

Produkti. Šajā sadaļa ir iespējams nopirkt vai arī pasūtīt gatavus, pilnīgi dabīgus produktus sejai un matiem, ķermenim, rokām un kājām, vannai un dušai, māmiņai (arī topošai) un bērniem. Sadaļā kājām un rokām - dabīgi līdzekļi SOLE pret ādas sabiezējumiem un kutikulu kopšanai. Šie produkti būs interesanti manikīrēm, podologiem, masieriem un SPA meistariem.

Tā kā mēs esam pavisam nesen, tad sadaļā Receptes pēc iespējas ātrāk mēģināsim ievietot receptes, kuras nosacīti dalīsies 2 daļās:

1 - ātri pagatavojamās, kurās izmantosim pārsvarā gatavās kosmētiskās bāzes un aktīvās vielas,

2 - receptes kā pagatavot kosmētiku mājas apstākļos no nulles . Šinī sadaļā dalīsimies ar aromterapijas padomiem un ieteikumiem dažādu vainu un problēmu risinājumā.

Sadaļā ēteriskās eļļas uzzināsiet par ēterisko eļļu psihoemocionālo iedarbību un saistību ar cilvēka enerģētisko sistēmu un čakrām,  dažādām indikācijām un ārstniecisko iedarbību, kā arī neliels ieskats smaržu un aromātu pasaulē.

Kosmētiku var saukt par DABĪGU, ja tā atbilst šādiem nosacījumiem: 

  • kosmētikas ražošanā tiek izmantotas vielas, kas, galvenokārt, iegūtas no dabas augu materiāliem un tiek kontrolēta to audzēšana (BIO), 
  • kosmētika nesatur sintētiskas smaržvielas, konservantus, krāsvielas, kas kairina ādu,
  • dabīgā kosmētika netiek testēta uz dzīvniekiem,
  • tajā nav dabīgu produktu aizstājēji (piemēram, minerāleļļa Paraffinum liquidum, kura aizstāj dabiskās eļļas),
  • dzīvnieku izcelsmes izejvielas ir iespēja aizstāt ar augu izcelsmes izejvielām (piemēram,lanolīns aizstāts ar augu lanolīnu).

 Aprakstos par attiecīgiem produktiem vai izejvielām tiek izmantota informācija no interneta resursiem, kuros ne vienmēr ir norādīts informācijas pirmavots. Gadījumā, ja kāds no autoriem atpazīst savu aprakstu, bet tas ir bez norādes uz autoru, lūdzu, rakstiet mums, mēs noteikti to novērsīsim.